Książka duża czy mała zawsze jestem wspaniała! – spotkanie z panią bibliotekarką 📖

17 listopada w czwartek nasze przedszkole odwiedziła pani bibliotekarka Dorota Usidus z Księżnicy Zamojskiej Filii nr 4.  Miły gość opowiedział nam o swoim zawodzie o tym na czym polega praca bibliotekarza. Przedszkolaki chętnie wypowiadały się  o swoich ulubionych książeczkach oraz  jak i dlaczego należy szanować książki. Po krótkiej rozmowie nastąpiła długo wyczekiwana przez wszystkich chwila, pani Dorota przeczytała  dzieciom legendę „Jurata, królowa Bałtyku” oraz „Pan Twardowski”. Dzieci słuchały z ogromnym zaciekawieniem, chętnie dopytywały o szczegóły i odpowiadały na pytania dotyczące treści wysłuchanej legendy.

Drodzy Rodzice zachęcamy do korzystania z zasobów biblioteki i czytania dzieciom, to wspaniały sposób na wspólne spędzenie czasu ze swoimi pociechami.

Serdecznie dziękujemy za wspaniałe spotkanie i zapraszamy ponownie 🙂