„Koniec roku, przedszkola mija czas, teraz wakacje czekają nas” – uroczystość zakończenia roku przedszkolnego 2021/2022 🌤

W dniu 21 czerwca 2022 r. w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Zamościu odbyła się  uroczystość zakończenia roku przedszkolnego oraz pożegnania starszaków. Nadszedł czas wakacji i pożegnań, czas wzruszeń, refleksji i niejednemu z obecnych zakręciła  się łezka w oku. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy wakacyjnymi tańcami. Na koniec uroczystości wystąpiła pani dyrektor Wiesława Komadowska, która dziękowała przedszkolakom za te chwile pełne wzruszeń i pozytywnych emocji, były także podziękowania dla rodziców szczególnie zaangażowanych w działania na rzecz placówki i bezinteresowną pomocą.

Kolejni absolwenci naszego przedszkola opuszczają nasze mury, by rozpocząć po wakacjach naukę w klasie pierwszej. Życzymy wielu sukcesów i spełnienia marzeń, a wszystkim dzieciom bezpiecznych i radosnych wakacji ❤