„Koncertowy DOBRY gest” 🎄🎶🎁

Odpowiadając na zaproszenie Przedszkola Miejskiego nr 12 w Zamościu 15 grudnia dzieci z grupy III wzięły udział w Koncercie Jasełkowym w Osiedlowym Domu Kultury „Okrąglak” w Zamościu, który był realizowany w ramach Projektu Edukacyjnego „Koncertowy DOBRY gest”, w oparciu o autorstwo Wydawnictwa Edukacyjnego „Bliżej Przedszkola”.

Koncert został objęty Honorowym Patronatem przez Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka.

W wydarzeniu wzięli udział: Pani Anna Antos Zastępca Prezydenta Miasta Zamość, Pani Agnieszka Kowal – Dyrektor Wydziału Oświaty Miasta Zamość, Seniorzy z Klubu Seniora „Złoty Wiek”, Seniorzy z Chóru Seniora „Starsza Paka z Okrąglaka” i Seniorzy ze Świetlicy Aktywności Seniorów, Pani Dorota Nowosad – Koordynator Działalności Społeczno – Kulturalnej Spółdzielni Mieszkaniowej im. Jana Zamoyskiego.

Koncert, który powstał w efekcie współpracy Przedszkoli Miejskich nr 4, 7, 10 i 12 oraz SP nr 9, a także Seniorów z ODK „Okrąglak” był zwieńczeniem działań podjętych na rzecz akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”. Zebrane dary zostały rozdysponowane potrzebującym rodzinom. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, a w ramach podziękowań nasi najmłodsi przedstawili „Koncert Jasełkowy”, który został uwieczniony na zdjęciach dzięki uprzejmości Pana Marcina Makowskiego ze Studia Fotograficznego „EM-em photo”.

Zapraszamy do obejrzenia relacji w zamieszczonym w poniżej linku: https://www.youtube.com/watch?v=C3tUR3gPELE