Kelner w restauracji pracuje i wa偶n膮 funkcj臋 sprawuje!馃摑

Dnia 24 maja, w ramach programu „Cho膰 przedszkolak jeszcze ma艂y, zaw贸d znajdzie doskona艂y”, dzieci z grupy III i IV wybra艂y si臋 na fascynuj膮c膮 wycieczk臋 do restauracji na Starym Mie艣cie w Zamo艣ciu. G艂贸wnym celem tej wyprawy by艂o poznanie zawodu kelnera oraz zrozumienie, jak wygl膮da praca w restauracji.

W tajniki zawodu wprowadzi艂a Pani Barbara, kt贸ra serdecznie powita艂a przedszkolak贸w聽 i przeprowadzi艂a przez arkana zawodu kelnera. Opowiedzia艂a o r贸偶nych obowi膮zkach, jakie spoczywaj膮 na barkach kelnera, takich jak przyjmowanie zam贸wie艅, podawanie posi艂k贸w, dbanie o czysto艣膰 na sto艂ach oraz utrzymanie przyjaznej atmosfery dla go艣ci. Po zapoznaniu si臋 z aspektami zawodu kelnera, przyszed艂 czas na nauk臋 zasad savoir-vivre i sztuki dobrego zachowania przy stole. Dzieci mia艂y mo偶liwo艣膰 poczu膰 si臋 prawdziwymi go艣膰mi restauracji i zam贸wi艂y sobie pyszny deser. By艂o to dla nich niezwykle ekscytuj膮ce do艣wiadczenie.

Ten wyj膮tkowy dzie艅 by艂 pe艂en pozytywnych emocji i nowych do艣wiadcze艅. 馃檪