Do biblioteki chodzimy,­čôÜ bardzo to miejsce lubimy!ÔŁĄ

09 maja grupa maluszk├│w odwiedzi┼éa zaprzyja┼║nion─ů bibliotek─Ö osiedlow─ů.

 

Dnia 5 pa┼║dziernika 2023 roku przedszkolaki z naszego przedszkola mia┼éy przyjemno┼Ť─ç uczestniczy─ç w fascynuj─ůcej wycieczce do biblioteki Ksi─ů┼╝nica Zamojska im. Stanis┼éawa Kostki Zamoyskiego. Filia nr 4. Wyprawa by┼éa zorganizowana w nawi─ůzaniu do tematyki jesiennej, kt├│r─ů obecnie eksplorujemy na zaj─Öciach.

Pani bibliotekarka serdecznie przywita┼éa nas i opowiedzia┼éa o tym, jakie skarby skrywa ta magiczna przestrze┼ä. Zwiedzanie biblioteki to by┼éo nie lada prze┼╝ycie – dzieci mia┼éy okazj─Ö pozna─ç r├│┼╝norodno┼Ť─ç ksi─ů┼╝ek, od bajek po encyklopedie oraz dowiedzie─ç si─Ö, jak zorganizowana jest biblioteka.

Najwa┼╝niejszym momentem by┼é jednak czas, kt├│ry sp─Ödzili┼Ťmy w czytelni. Pani bibliotekarka przeczyta┼éa dzieciom ksi─ů┼╝eczk─Ö Ma┼égorzaty Strza┼ékowskiej pt. „Jesie┼ä,” kt├│ra idealnie wpasowa┼éa si─Ö w nasz─ů tematyk─Ö.

To by┼éo nie tylko edukacyjne, ale i inspiruj─ůce prze┼╝ycie dla naszych przedszkolak├│w. Dzi─Öki wizycie w bibliotece mogli┼Ťmy pog┼é─Öbi─ç nasz─ů mi┼éo┼Ť─ç do czytania i dowiedzie─ç si─Ö wielu ciekawostek o jesieni. Na pewno jeszcze wr├│cimy tu, by odkrywa─ç nowe┬á ksi─ů┼╝ki i czerpa─ç z nich wiedz─Ö oraz przyjemno┼Ť─ç.

Dzi─Ökujemy za mi┼ée przyj─Öcie. ­čÖé

 

Skip to content