,,CUDOWNYCH RODZICÓW MAM!” 😍

Dzień Mamy, Dzień Taty, jest raz w roku,
szczęśliwy i pełen uroku.
W tym dniu pragniemy złożyć Wam życzenia:
zdrowia, szczęścia i powodzenia!

❤💐❤💐❤💐❤💐❤💐❤💐❤

W naszym przedszkolu święto Mamy i Taty obchodzimy jednego dnia – 26 maja. W tym wyjątkowym dniu dzieci składają życzenia swoim Rodzicom. Jest to idealny moment na podziękowanie za wszystko, co robią dla swoich pociech, za ich miłość, troskę i opiekę. Każda grupa przygotowała program artystyczny na Dzień Mamy i Taty, aby dać dowód miłości i wdzięczności dla swoich kochanych rodziców. Uczucia dzieci znalazły również swój wyraz w samodzielnie przygotowanych upominkach dla kochanej Mamusi i kochanego Tatusia. Mamy nadzieję, że takie artystyczne życzenia przypadną Wam, Drodzy Rodzice, do serca i w pełni wyrażą dziecięcą miłość. Zapraszamy do obejrzenia programu artystycznego na Facebooku naszego przedszkola.

GRUPA I

GRUPA II