Realizacja Modułu IV „Znani ludzie związani z moim miastem „

Dzieci z grupy I  Przedszkola Miejskiego nr 4 w Zamościu spotkały się z artystą fotografikiem Panem Stanisławem Orłowskim. Autorem ponad 100 wystaw indywidualnych i uczestnikiem ponad 200 wystaw zbiorowych. Pan Stanisław Otrzymał medal Za Zasługi dla Fotografii Polskiej. Artysta fotografik Członek Rzeczywisty Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Fotoklubu RP, Związku Polskich Fotografów Przyrody, a także Towarzystwa Fotograficznego im. E. Osterloffa w Radomsku. Członek Zamojskiej Grupy Fotograficznej GT. Dzięki jego inicjatywie powołano Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne. Był także m.in. organizatorem Ogólnopolskiego Biennale Fotografii „Zabytki”. Jego dorobek jest imponujący, a ilość wykonanych fotografii olbrzymia.

Za spotkanie bardzo dziękujemy!