Kalendarz dziś ważną datę wskazuje, bo Pani Dyrektor na przedszkolaków nas pasuje!👨‍🎓

Dnia 21 października 2020r. w naszym przedszkolu miała miejsce niezwykle ważna uroczystość – PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Galowy strój, birety na głowach dzieci i wystrój sali podkreśliły doniosłość tego wydarzenia. Maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – śpiewały piosenki, recytowały wiersze, a także tańczyły – dając dowód jak już wiele się nauczyły. Po części artystycznej dzieci ślubowały być dzielnymi i grzecznymi przedszkolakami. Całości dopełniła p. dyr. Wiesława Komadowska, która przy pomocy symbolicznej kredki dokonała pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Dzieci na pamiątkę tego uroczystego wydarzenia otrzymały dyplom oraz upominek.

 

Niniejszym mamy zaszczyt ogłosić,

że dzieci z grupy 3-latków

oraz ich Rodzice

zostali przyjęci w poczet

Honorowych Członków Naszego Przedszkola!

 

 

 

Skip to content