Dzyń Dzyń Mikołaju Święty ….

Zgodnie z grudniową tradycją 6 grudnia do naszego przedszkola przybył Święty MikołajNa tego gościa, w ten wyjątkowy grudniowy dzień, czekaliśmy wszyscy, a zwłaszcza dzieci, które już od samego rana nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku jego dzwonka. Przedszkolaki powitały go z wielką radością, wyjątkowa atmosfera zagościła w każdej grupie. Na zakończenie Mikołaj obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko, sprawiło dzieciom wiele radości i na pewno na długo pozostanie w ich pamięci, gdyż dla większości z nich dzień ten był wielkim przeżyciem. Kiedy pożegnaliśmy Mikołaja, na twarzach przedszkolaków jeszcze przez długo gościł uśmiech i szczęście. Szkoda tylko, że ten wyjątkowy gość odwiedza nas raz w roku….