Absolwenci czytaj─ů przedszkolakom­čôÜ

 

Od wielu lat nasza spo┼éeczno┼Ť─ç przedszkolna aktywnie promuje i propaguje g┼éo┼Ťne czytanie, kt├│re ma ogromn─ů moc, pomaga rozwija─ç umiej─Ötno┼Ťci czytania oraz ┼é─ůczy nas ze sob─ů. 20 maja w ramach ┬áog├│lnopolskiego projektu ┬áÔÇ× Ma┼éy Mi┼Ť w ┼Ťwiecie wielkiej literaturyÔÇŁ oraz Narodowego ┬áProgramu Rozwoju Czytelnictwa gr. II i III odwiedzi┼éy absolwentki naszego przedszkola z klasy III a ┬áSzko┼éy Podstawowej nr 10 z Oddzia┼éami Integracyjnymi w Zamo┼Ťciu. Ala, Zuzia oraz Asia przeczyta┼éy dzieciom opowiadanie┬á z ksi─ů┼╝eczki ÔÇ×Ilustrowane ba┼Ťnie z r├│┼╝nych stron ┼ŤwiataÔÇŁ. Przedszkolaki z uwag─ů s┼éucha┼éy starszych kole┼╝anek, a na koniec gromkimi brawami podzi─Ökowa┼éy za wprowadzenie ich w bajkowy ┼Ťwiat. W czasie spotkania dziewczynki mile wspomina┼éy lata sp─Ödzone w naszym ┬áprzedszkolu.

Serdecznie zapraszamy do nas uczni├│w ÔÇô absolwent├│w naszego przedszkola, kt├│rzy po┼Ťwi─Öc─ů sw├│j wolny czas, aby poczyta─ç przedszkolakom­čśÇ­čśÇ­čśÇ

Skip to content